- Top >
- 电源 >
- 电源模块/内置板 >
- DC/DC converters >
- NMK2405SAC(MURATA)
NMK2405SAC
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72736695
Date Code:20+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 DC/DC converters |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | NMK (2W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Voltage - Input (Min) | 21.6V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 400mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 2 W |
| Efficiency | 84% |
| Product Overview | DC DC CONVERTER 5V 2W |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | スルーホール |
| Size / Dimension | 長さ0.77インチ x 幅0.30インチ x 高さ0.40インチ(19.7mm x 7.7mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 106
MOQ:106
SPQ:358
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 106 - | $21.134 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




