59025-3-S-02-A
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72734619
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Material | Magnet |
| Height | 25.4 mm |
| Introduction Date | 2009-08-13 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Wire |
| Number of Pins | 2 |
| Operating Supply Current | 250 mA |
| Operating Supply Voltage | 175 V |
| Packaging | Bulk |
| Response Time | 3 ms |
| Sensing Distance | 7.2 mm |
| Sensing Method | Magnetic |
| Termination | Wire Leads |
| Type | Reed Switch |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 500
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.749 |
| 1,000 - 4,999 | $12.721 |
| 5,000 - | $12.698 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




