SL1002A350SM
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72733962
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1 pF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Depth | 6.2 mm |
| Fail Short | No |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Breakdown Voltage | 420 V |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Breakdown Voltage | 280 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Solder |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 5 kA |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 82
MOQ:82
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 82 - 819 | $3.174 |
| 820 - 4,099 | $3.162 |
| 4,100 - 8,199 | $3.134 |
| 8,200 - 40,999 | $3.124 |
| 41,000 - 81,999 | $3.117 |
| 82,000 - 163,999 | $3.113 |
| 164,000 - | $3.107 |
| - | - |




