SL1411A090SM
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72733873
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1.2 pF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 8 mm |
| Diameter | 8.3 mm |
| Fail Short | No |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Introduction Date | 2014-12-16 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Breakdown Voltage | 108 V |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Breakdown Voltage | 72 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Solder |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 10 kA |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Industrial |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,159
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.964 |
| 2,500 - 12,499 | $5.953 |
| 12,500 - | $5.944 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




