- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0438.500WRA(LITTELFUSE)
产品属性
| Current Rating | 500 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Dissipation | 243 mW |
| Resistance | 829 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10,000
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.952 |
| 5,000 - | $2.942 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




