- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0449005.MR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | PSE, cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 17.1 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.69 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 118
MOQ:118
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 118 - 1,179 | $5.059 |
| 1,180 - 5,899 | $5.04 |
| 5,900 - 11,799 | $5.03 |
| 11,800 - 58,999 | $5.023 |
| 59,000 - | $5.016 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




