- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0458010.DR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 1.58 mm |
| Fuse Current | 10 A |
| Height | 1.5748 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 4.65 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Working Voltage | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 54
MOQ:54
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 54 - 539 | $5.094 |
| 540 - 2,699 | $5.046 |
| 2,700 - 5,399 | $5.018 |
| 5,400 - 26,999 | $5.009 |
| 27,000 - 53,999 | $5.001 |
| 54,000 - | $4.992 |
| - | - |
| - | - |




