- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0435001.KRHF(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 0402 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 560 µm |
| Height | 292 µm |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Dissipation | 87.45 mW |
| Resistance | 73 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 508 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9,242
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.972 |
| 5,000 - | $2.962 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




