- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 049403.5NR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UR |
| Case/Package | 0603 |
| Current Rating | 3.5 A |
| Height | 305 µm |
| Introduction Date | 2025-03-22 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Dissipation | 228.6 mW |
| Resistance | 18.5 mΩ |
| Time to Trip | 200 ms |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,978
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.475 |
| 5,000 - | $2.465 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




