- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 0154004.DRT(LITTELFUSE)
0154004.DRT
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72733383
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | PSE, UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | White |
| Current Rating | 4 A |
| Depth | 5.03 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 4 A |
| Height | 3.81 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Power Dissipation | 125 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 18.6 mΩ |
| Terminal Material | Copper |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 5.03 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8,255
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.282 |
| 1,000 - 4,999 | $7.254 |
| 5,000 - 9,999 | $7.245 |
| 10,000 - 49,999 | $7.237 |
| 50,000 - | $7.227 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




