- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0501010.WRS(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 1206 |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 1.63 mm |
| Height | 838.2 µm |
| Housing Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Resistance | 4.27 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 1.6256 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,828
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.455 |
| 5,000 - | $2.445 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




