- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0494002.NR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UR |
| Case/Package | 0603 |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 810 µm |
| Height | 304.8 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Dissipation | 156.4 mW |
| Resistance | 34 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,214
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.537 |
| 5,000 - | $2.527 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




