- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0297020.WXNV(LITTELFUSE)
产品属性
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Body Material | Plastic, Polyamide, Thermoplastic |
| Color | Yellow |
| Current Rating | 20 A |
| Depth | 3.8 mm |
| Fuse Current | 20 A |
| Height | 8.7884 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder , Socket |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 3.21 mΩ |
| Voltage Rating | 32 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Working Voltage | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 35,599
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.69 |
| 10,000 - 49,999 | $0.685 |
| 50,000 - | $0.684 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




