FH23-25S-0.3SHW(05)
HIROSE
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72732733
Date Code:18+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Material | Liquid Crystal Polymer, Polymer |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Pitch | 300 µm |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 100 mΩ |
| Contact Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Contact Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Current Rating | 300 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Receptacle |
| Height | 1.25 mm |
| Housing Color | Black |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 300 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 25 |
| Number of Pins | 25 |
| Number of Positions | 25 |
| Number of Rows | 1 |
| Packaging | Cut Tape |
| Pitch | 600 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 30 V |
| Width | 4.8 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.114 |
| 10,000 - 49,999 | $1.11 |
| 50,000 - | $1.109 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




