LTC6811IG-1#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st72732702
Date Code:2023
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SSOP |
| Height | 2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 55 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Number of Cells | 12 |
| Number of Outputs | 12 |
| Number of Pins | 48 |
| Output Voltage | 5.7 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,416
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $26.395 |
| 3 - 3 | $22.09 |
| 4 - 4 | $21.551 |
| 5 - 8 | $21.229 |
| 9 - 9 | $20.655 |
| 10 - 19 | $20.583 |
| 20 - 29 | $20.26 |
| 30 - | $20.152 |




