NR3015T100M
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st72731524
Date Code:2019+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | NR |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 710mA |
| Current - Saturation (Isat) | 700mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 28MHz |
| DC Resistance (DCR) | 276mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 120°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.118"L x 0.118"W(3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 20,207
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 5,999 | $0.116 |
| 6,000 - 9,999 | $0.114 |
| 10,000 - 19,999 | $0.114 |
| 20,000 - 29,999 | $0.114 |
| 30,000 - 99,999 | $0.113 |
| 100,000 - | $0.113 |
| - | - |
| - | - |




