LT1013DP
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72729017
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 90 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Current - Input Bias | 18 nA |
| Current - Output / Channel | 350 μA |
| Current - Supply | 320 μA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 0.4 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C(TA) |
| Applications | Catalogue/Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 100
MOQ:19
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 74 | $3.974 |
| 75 - | $3.272 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




