DE2E3SA102MA3BY02F
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st72724927
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DE2 |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 400VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.276"Dia(7.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 229
MOQ:229
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 229 - 2,289 | $0.842 |
| 2,290 - 11,449 | $0.836 |
| 11,450 - 22,899 | $0.828 |
| 22,900 - 114,499 | $0.822 |
| 114,500 - 228,999 | $0.819 |
| 229,000 - 457,999 | $0.817 |
| 458,000 - | $0.816 |
| - | - |





