DCP021212U/1K
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72724212
Date Code:25+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 功率半导体器件 DC/DC converters |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Isolated Modules |
| Number of Outputs | 1 |
| Input voltage | 10.8 ~ 13.2 V |
| Power (Watts) | 2W |
| Applications | Catalog |
| Package | Leaded |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $193.639 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




