- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Detection switches >
- D3SK-B1L(OMRON)
D3SK-B1L
OMRON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72724071
Date Code:12+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Connector Type | SMD/SMT |
| Current Rating | 1 mA |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Mechanical Life | 150 kcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Position | 4.699 mm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Gull Wing |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 738
MOQ:738
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 738 - 7,379 | $1.747 |
| 7,380 - 36,899 | $1.745 |
| 36,900 - | $1.74 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




