- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 03440024H(LITTELFUSE)
03440024H
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72723932
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | 344 |
| Color | Black |
| Contact Material | Tin |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 15 A |
| Illumination Type | Illuminated |
| Material | Thermoplastic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Solder |
| Voltage | 32 V |
| Voltage Rating | 28 V |
| Voltage Rating (AC) | 28 V |
| Voltage Rating (DC) | 28 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $72.686 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




