- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 178.6150.0001(LITTELFUSE)
178.6150.0001
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72723926
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Black |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 20.2 mm |
| Illumination Type | Illuminated |
| Mount | Chassis Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Termination | Crimp |
| Voltage | 80 V |
| Voltage Rating | 80 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,699
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.469 |
| 5,000 - | $3.459 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




