- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 02810005H(LITTELFUSE)
02810005H
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72723654
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Ambient Temperature Range High | 100 °C |
| Approvals | UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | Radial |
| Color | White |
| Contact Material | Copper, Silver |
| Contact Plating | Silver |
| Current Rating | 5 A |
| Diameter | 6.35 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 6.6548 mm |
| Illumination Type | Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Thermoplastic |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Poles | 1 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 125 V |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,624
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.495 |
| 1,000 - 4,999 | $6.467 |
| 5,000 - 9,999 | $6.458 |
| 10,000 - 49,999 | $6.45 |
| 50,000 - | $6.44 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




