- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 03420004H(LITTELFUSE)
03420004H
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72723619
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Color | Black |
| Contact Material | Brass, Tin |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 20 A |
| Depth | 17.53 mm |
| Diameter | 17.5 mm |
| Fuse Current | 20 A |
| Illumination Type | Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Thermoplastic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Solder |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,011
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $9.001 |
| 1,000 - 4,999 | $8.973 |
| 5,000 - 9,999 | $8.964 |
| 10,000 - | $8.951 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




