- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 57100000001(LITTELFUSE)
57100000001
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72723567
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Body Material | Polyamide |
| Case/Package | Radial |
| Color | Black |
| Contact Material | Tin |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 6.3 A |
| Diameter | 12.7 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 6.3 A |
| Illumination Type | Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Orientation | Vertical |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536100040, 8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040|8536100040 |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,554
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.455 |
| 5,000 - | $2.445 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




