- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 38900600000(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | UR |
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 60 mA |
| Depth | 4 mm |
| Height | 8.001 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Dissipation | 100 W |
| Resistance | 6.08 Ω |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 3.9878 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.60 |
| 10,000 - | $1.595 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




