- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 37211250001(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CCC, KTL, UR, VDE |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | Radial |
| Color | Brown |
| Current Rating | 1.25 A |
| Diameter | 8.5 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Power Dissipation | 450 W |
| Resistance | 55 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 292
MOQ:292
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 292 - 2,919 | $2.463 |
| 2,920 - 14,599 | $2.455 |
| 14,600 - | $2.445 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




