- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 37212500001(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CCC, KTL, UR, VDE |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | Radial |
| Color | Brown |
| Current Rating | 2.5 A |
| Diameter | 8.5 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Power Dissipation | 700 W |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 23 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 8.5 mm |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 67
MOQ:67
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 67 - 669 | $2.547 |
| 670 - 3,349 | $2.52 |
| 3,350 - 6,699 | $2.492 |
| 6,700 - 33,499 | $2.482 |
| 33,500 - 66,999 | $2.475 |
| 67,000 - 133,999 | $2.472 |
| 134,000 - | $2.465 |
| - | - |




