- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 37204000001(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CCC, KTL, UR, VDE |
| Case/Package | Radial |
| Color | Brown |
| Current | 400 mA |
| Current Rating | 400 mA |
| Diameter | 8.5 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 400 mA |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 18.8 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Dissipation | 170 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 205 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 156
MOQ:156
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 156 - 1,559 | $2.087 |
| 1,560 - 7,799 | $2.079 |
| 7,800 - 15,599 | $2.069 |
| 15,600 - 77,999 | $2.062 |
| 78,000 - 155,999 | $2.054 |
| 156,000 - | $2.051 |
| - | - |
| - | - |




