- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 37403150410(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | Radial |
| Color | Brown |
| Current Rating | 315 mA |
| Diameter | 8.5 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 315 mA |
| Height | 8.001 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 95 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 545 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 60
MOQ:60
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 60 - 599 | $3.014 |
| 600 - 2,999 | $2.976 |
| 3,000 - 5,999 | $2.948 |
| 6,000 - 29,999 | $2.939 |
| 30,000 - 59,999 | $2.932 |
| 60,000 - | $2.922 |
| - | - |
| - | - |




