TDR 3-2411SM
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TDR 3SM |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 600mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 81% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.74"L x 0.50"W x 0.34"H(18.9mm x 12.8mm x 8.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 18
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $116.394 |
| 20 - 99 | $115.428 |
| 100 - 199 | $114.944 |
| 200 - 999 | $114.654 |
| 1,000 - 1,999 | $114.323 |
| 2,000 - 3,999 | $114.075 |
| 4,000 - 7,999 | $113.881 |
| 8,000 - | $113.688 |





