LM2575HVT-ADJ
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72330948
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | SIMPLE SWITCHERR |
| Output Type | Variable |
| Voltage - Input (Max) | 60 V |
| Voltage - Input (Min) | 4 V |
| Voltage - Output (Max) | 57 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.23V |
| Current - Output | 1.0A |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 52kHz |
| Topology | Buck |
| Synchronous Rectifier | No |
| Function | Step-down (Buck) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | TO-220-5 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 39
MOQ:16
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 16 - 159 | $11.411 |
| 160 - 799 | $11.242 |
| 800 - 1,599 | $11.164 |
| 1,600 - 7,999 | $11.106 |
| 8,000 - 15,999 | $11.085 |
| 16,000 - 31,999 | $11.068 |
| 32,000 - | $11.056 |
| - | - |




