TPSM5601R5HRDAR
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Ambient Temperature Range High | 105 °C |
| Height | 4.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 60 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.2 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 15 |
| Output Current | 1.5 A |
| Switching Frequency | 1 MHz |
| Thickness | 4 mm |
| Topology | Buck |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 164
MOQ:13
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $13.444 |
| 130 - 649 | $13.191 |
| 650 - 1,299 | $13.114 |
| 1,300 - 6,499 | $13.056 |
| 6,500 - 12,999 | $13.042 |
| 13,000 - 25,999 | $13.027 |
| 26,000 - | $13.006 |
| - | - |




