HDC2010YPAT
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72330576
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Height | 675 µm |
| Interface | I2C |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 6 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 6 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.62 V |
| Number of Pins | 6 |
| Packaging | Cut Tape |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 747
MOQ:32
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 32 - 319 | $5.49 |
| 320 - 1,599 | $5.425 |
| 1,600 - 3,199 | $5.367 |
| 3,200 - 15,999 | $5.338 |
| 16,000 - 31,999 | $5.328 |
| 32,000 - 63,999 | $5.321 |
| 64,000 - | $5.313 |
| - | - |




