HDC1010YPAR
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72329867
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Accuracy | 2 % |
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Height | 675 µm |
| Interface | I2C |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Number of Pins | 8 |
| Output Voltage | 400 mV |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 360 µm |
| Width | 0 m |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,974
MOQ:29
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 29 - 289 | $5.986 |
| 290 - 1,449 | $5.979 |
| 1,450 - 2,899 | $5.902 |
| 2,900 - 14,499 | $5.844 |
| 14,500 - 28,999 | $5.815 |
| 29,000 - 57,999 | $5.806 |
| 58,000 - 115,999 | $5.798 |
| 116,000 - | $5.79 |




