SN74AXC4T774RSVR
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 0.65 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 0.65 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 310Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-UQFN(2.6x1.8) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10,029
MOQ:97
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 97 - 969 | $1.796 |
| 970 - 4,849 | $1.794 |
| 4,850 - 9,699 | $1.755 |
| 9,700 - 48,499 | $1.747 |
| 48,500 - 96,999 | $1.742 |
| 97,000 - | $1.737 |
| - | - |
| - | - |




