HDC1080DMBR
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72329781
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Accuracy | 2 % |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 800 µm |
| Interface | I2C |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 6 |
| Output Type | I2C, Voltage |
| Response Time | 15 s |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Sensor Type | Temperature |
| Thickness | 750 µm |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9,977
MOQ:42
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 42 - 419 | $4.197 |
| 420 - 2,099 | $4.174 |
| 2,100 - 4,199 | $4.116 |
| 4,200 - 20,999 | $4.087 |
| 21,000 - 41,999 | $4.078 |
| 42,000 - 83,999 | $4.072 |
| 84,000 - | $4.061 |
| - | - |




