6ET1
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | UL |
| Capacitance | 940 nF |
| Current | 6 A |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 46 mm |
| ELV | Compliant |
| Frequency | 5.06 kHz |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 300 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Flanges , Panel |
| Packaging | Bulk |
| Schedule B | 8548900100|8548900100|8548900100|8548900100|8548900100 |
| Termination | Quick Connect |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 54.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 29
MOQ:13
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $13.31 |
| 130 - 649 | $13.057 |
| 650 - 1,299 | $12.98 |
| 1,300 - 6,499 | $12.922 |
| 6,500 - 12,999 | $12.909 |
| 13,000 - 25,999 | $12.893 |
| 26,000 - | $12.873 |
| - | - |




