1473005-1
文档
产品属性
| Circuit Application | Power |
| Connector Type | Socket |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 26 mm |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Height | 5.4 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Insulation Resistance | 250 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | DDR |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 200 |
| Number of Pins | 200 |
| Number of Positions | 200 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 609.6 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | No |
| Stack Height | 5.2 mm |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 200
MOQ:22
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 22 - 219 | $7.92 |
| 220 - 1,099 | $7.85 |
| 1,100 - 2,199 | $7.773 |
| 2,200 - 10,999 | $7.715 |
| 11,000 - 21,999 | $7.686 |
| 22,000 - 43,999 | $7.676 |
| 44,000 - 87,999 | $7.668 |
| 88,000 - | $7.659 |





