C2012X5R0J226K125AB
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 51,625
MOQ:384
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 384 - 3,839 | $0.45 |
| 3,840 - 19,199 | $0.447 |
| 19,200 - 38,399 | $0.441 |
| 38,400 - 191,999 | $0.437 |
| 192,000 - 383,999 | $0.436 |
| 384,000 - | $0.435 |
| - | - |
| - | - |





