CB2518T102K
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | CB |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 75mA |
| Current - Saturation (Isat) | 25mA |
| Inductance | 1 mH |
| Inductance Frequency - Test | 252kHz |
| Frequency - Self Resonant | 2.4MHz |
| DC Resistance (DCR) | 31.2Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1007(2518メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"長 x 0.071"W(2.50mm x 1.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,394
MOQ:1,163
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,163 - 11,629 | $0.148 |
| 11,630 - 58,149 | $0.145 |
| 58,150 - 116,299 | $0.144 |
| 116,300 - 581,499 | $0.144 |
| 581,500 - | $0.143 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




