LBMF1608T100K
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | LB, MF Type |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 80mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 32MHz |
| DC Resistance (DCR) | 360mOhms |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 11,261
MOQ:1,042
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,042 - 10,419 | $0.166 |
| 10,420 - 52,099 | $0.161 |
| 52,100 - 104,199 | $0.161 |
| 104,200 - 520,999 | $0.16 |
| 521,000 - | $0.16 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




