LBR2012T100K
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | LB, R Type |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 150mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 32MHz |
| DC Resistance (DCR) | 360mOhms |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.057" (1.45mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 17,403
MOQ:1,334
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,334 - 13,339 | $0.129 |
| 13,340 - 66,699 | $0.126 |
| 66,700 - 133,399 | $0.126 |
| 133,400 - 666,999 | $0.125 |
| 667,000 - 1,333,999 | $0.125 |
| 1,334,000 - | $0.125 |
| - | - |
| - | - |




