FBMH3225HM102NT
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 过滤器 Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | FB |
| Impedance per frequency | 1 kOhms@100MHz |
| Rated current | 2 A |
| DC resistance (DCR) | 100 mOhms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 1210/3225 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 28,895
MOQ:466
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 466 - 4,659 | $0.371 |
| 4,660 - 23,299 | $0.37 |
| 23,300 - 46,599 | $0.364 |
| 46,600 - 232,999 | $0.36 |
| 233,000 - 465,999 | $0.359 |
| 466,000 - | $0.359 |
| - | - |
| - | - |




