- Top >
- 被动元件 >
- 继电器 >
- Relay Sockets >
- PL08(OMRON)
PL08
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CE, CSA, UL |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 33.52 mm |
| Height | 20.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Chassis Mount , PCB , Panel, Through Hole |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Positions | 8 |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Relay Type | General Purpose |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 69
MOQ:29
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 29 - 289 | $6.046 |
| 290 - 1,449 | $6.039 |
| 1,450 - 2,899 | $5.962 |
| 2,900 - 14,499 | $5.904 |
| 14,500 - 28,999 | $5.875 |
| 29,000 - 57,999 | $5.866 |
| 58,000 - 115,999 | $5.858 |
| 116,000 - | $5.85 |




