UCD1V331MNL1GS
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326555
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 330 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 10 mm |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.4902 mm |
| Impedance | 80 mΩ |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 850 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 35 V |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,056
MOQ:284
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 284 - 2,839 | $0.609 |
| 2,840 - 14,199 | $0.608 |
| 14,200 - 28,399 | $0.60 |
| 28,400 - 141,999 | $0.594 |
| 142,000 - 283,999 | $0.591 |
| 284,000 - 567,999 | $0.59 |
| 568,000 - | $0.589 |
| - | - |




