PKB24SPCH3601-B0
文档
产品属性
| Capacitance | 0 F |
| Current | 16 mA |
| Frequency | 3.6 kHz |
| Height | 10 mm |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 4.1 kHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Current | 16 mA |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Max Supply Voltage (DC) | 15 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Min Supply Voltage (DC) | 3 V |
| Mount | Flush , PCB , Through Hole |
| Nominal Supply Current | 16 mA |
| Nominal Supply Voltage (DC) | 12 V |
| Operating Supply Current | 16 mA |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8531800040, 8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040|8531800040 |
| Self Resonant Frequency | 3.6 kHz |
| Termination | PC Pins |
| Voltage Rating | 12 V |
| Voltage Rating (DC) | 15 V |
| Washable | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 117
MOQ:48
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 48 - 479 | $3.627 |
| 480 - 2,399 | $3.623 |
| 2,400 - 4,799 | $3.565 |
| 4,800 - 23,999 | $3.536 |
| 24,000 - 47,999 | $3.526 |
| 48,000 - 95,999 | $3.519 |
| 96,000 - | $3.509 |
| - | - |





