GR455DR73D103KW01L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326437
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GR4 |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 2000V(2kV) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 409
MOQ:103
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 103 - 1,029 | $1.684 |
| 1,030 - 5,149 | $1.647 |
| 5,150 - 10,299 | $1.639 |
| 10,300 - 51,499 | $1.633 |
| 51,500 - | $1.629 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




