GRM21BR71H105KA12L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326430
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 549
MOQ:188
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 188 - 1,879 | $0.918 |
| 1,880 - 9,399 | $0.906 |
| 9,400 - 18,799 | $0.899 |
| 18,800 - 93,999 | $0.893 |
| 94,000 - 187,999 | $0.89 |
| 188,000 - 375,999 | $0.888 |
| 376,000 - | $0.887 |
| - | - |





