GRM55DR72J224KW01L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326427
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 630 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 475
MOQ:236
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 236 - 2,359 | $0.732 |
| 2,360 - 11,799 | $0.726 |
| 11,800 - 23,599 | $0.719 |
| 23,600 - 117,999 | $0.713 |
| 118,000 - 235,999 | $0.709 |
| 236,000 - 471,999 | $0.708 |
| 472,000 - | $0.707 |
| - | - |





